Volkswagen Jetta: чому варто купувати авто на аукціонах США

Любителям компактних седанів однозначно варто звернути увагу на автомобіль Volkswagen Jetta. При цьому не обов'язково купувати найновішу версію. Навіть б / у машини - відмінний варіант, адже якість збірки гарантує довгий термін служби навіть при великому пробігу. Однак жителі України можуть зіткнутися з однією проблемою - обмеженість вибору моделей на внутрішньому ринку. Але вирішити її легко! Просто потрібно замовити Volkswagen Jetta з США.

фото

Вибір авто

Незважаючи на те, що подібна марка машин відноситься до німецького автопрому, в Америці вона користується особливою популярністю. Це доводить, наприклад, той факт, що реліз п'ятого покоління і старт продажів тут почався раніше, ніж в Європі. Вибір також досить широкий. Наприклад, шосте покоління авто представлено чотирма варіантами двигуна. Тому купити Фольксваген Джетта з США - значить обзавестися автомобілем, якого точно не буде у продавців всередині країни.

Однак водії, які бажають самостійно купити Volkswagen Jetta з США, стикаються з безліччю проблем. Реалізуються авто через спеціальні аукціони, для участі в яких потрібне знання умов проведення заходів та іноземної мови на високому рівні. До того ж потрібно не просто купити Фольксваген Джетта б / у з США в Україні, а й доставити його з-за кордону, оформити супровідну документацію, зробити розмитнення.

Справитися з подібними труднощами простіше ніж, здається. Потрібно тільки звернутися за послугами до професійного митному брокеру!

 

Повний супровід від «Стар Транс Логістик»

Ми надаємо повний спектр послуг з придбання Volkswagen Jetta з США під ключ:

  1. Допомагаємо визначитися з моделлю Вольксваген - розповідаємо про представлених машинах, керуючись відгуками власників подібної автотехніки.
  2. Шукаємо найбільш вигідне за вартістю пропозицію на аукціоні, допомагаємо оформити угоду і купити Volkswagen Jetta з США.
  3. Перевіряємо технічний стан машини. При необхідності підбираємо і доставляємо потрібні для ремонту запчастини.
  4. Організуємо пригін в будь-який населений пункт. Працюємо з клієнтами в Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі - по всій Україні!
  5. Беремо на себе оформлення всієї супровідної документації.
  6. Організуємо розмитнення авто.
  7. Ставимо транспортний засіб на облік.

Гарантуємо повну безпеку угоди, ретельно стежимо за збереженням купленого товару. Кращі ціни від надійного митного брокера в 2020 році вже чекають вас!

Заявка для швидкого підбору автомобіля

Контакти

Адрес
65003, м.Одеса, вул. Черноморського Козацтва, 103
Телефони
Email
Соціальні мережі