Доставка автомобіля з США

Потрібно доставити автомобіль з Америки?

Значить вам потрібен «Стар Транс Логістик». Ми підберемо, купимо, доставимо, розмитнимо і поставимо на облік ваше авто. Працюємо по всій Україні: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Запоріжжя та інших містах.

Відповідаємо на питання
Вона здійснюється в два етапи: 1. по суші; 2. по морю. З майданчика аукціону ми транспортуємо автомобіль в порт Америки, де він об'єднується з ще 3-ма машинами в контейнері, формуючи збірний вантаж. Доставка по морю слід в один з портів Одеси. Організовується доставка авто з Америки «під ключ», ваша участь на цих етапах не потрібно.
Експедиція включає наступні етапи: Узгодження робіт з вивантаження; Зняття автомобіля з кріплень і вивантаження. огляд; Передача митному брокеру для подальшої розмитнення. У штаті «Стар Транс Логістик» власні брокери і експедитори, які знають як доставити авто з США в Україну.
Доставка автомобілів з Америки залежить від того, з якого американського порту вона відбуватиметься. В середньому проходження всіх етапів (від вибору машини і покупки до вручення ключів власнику) становить 35 - 60 днів. Найтриваліша стадія: морська. Необхідно запастися терпінням на цей термін.
Вартість складається з двох частин: етап по суші. Залежить від того яку відстань подолає автомобіль від місця покупки до порту і на чому (поїзд, автовоз). Рейтинг аукціонів в Америці включає більше 1500 назв. Величина витрат: від 300 до 600 доларів; етап по морю. Залежить від порту відправлення. Ціна в середньому: 900-1200 доларів. Загальна величина витрат включає ці суми.
Так, у нас дуже вигідні умови для співпраці з дилерами. Детально про умови Вам повідомить наш менеджер.
Розрахунок доставки авто з США здійснюється співробітниками «Стар Транс Логістик». Замовте зворотній дзвінок - з вами зв'яжуться наші менеджери. Повідомте їм такі деталі: марку машини, її розмір і характеристики; передбачуваний місто покупки; вартість авто. Вам зроблять розрахунок: скільки коштує доставити вашу машину.
Спочатку автомобілі доставляються з США в Одеський порт. Після проведення процедури портового експедирування та митного оформлення, автомобіль доставляється в будь-яку точку України.
Дізнатися де знаходиться ваш автомобіль ви можете запросто - всього лише зателефонувати нашому менеджеру, який надасть Вам всю інформацію.
14
14
Років на ринку
620
620
Задоволених клієнтів
2470
2470
Розмитнено автомобілів
8000
8000
Тонн вантажу доставлено в 2019 році
Вигідні умови для дилерів
Вигідні умови для дилерів

Чому ми?

Доставка авто з США - відмінне рішення, що дозволяє придбати нові моделі за цінами нижче, ніж в Європі навіть з витратами на транспортування. В Америці реально знайти майже будь-яку модифікацію, за рахунок м'якого клімату в багатьох штатах кузов буде практично ідеальним. Комплектація часто багатшими, ніж в Європі, це стосується навіть економ-класу.

Компанія займається доставкою авто з США в Україну 14 років, процес налагоджений до дрібниць. Можна отримати необхідну інформацію, фахівці підкажуть оптимальні варіанти, проконсультують, що розглядати під бюджет. Коли є конкретні переваги, розкажуть, де шукати або підберуть кілька лотів на вибір.

Вибирати транспорт рекомендується не поспішаючи, розглядати кілька машин, щоб порівняти стан вподобаних лотів, терміни доставки авто з США. При виникненні питань краще звернутися до менеджера, це дозволить уникнути проблем, нерідко трапляються через те, що не уточнюються важливі нюанси.

Клієнти завжди знають, скільки коштує доставка авто з США в Україну, вони отримують на руки розрахунки з урахуванням митних платежів, додаткових витрат і націнок немає. Фактична сума відома після покупки, коли розраховують витрати на дорогу і відомий пункт відправки. Можна заздалегідь уточнити цінники і вибрати місце покупки, щоб транспортування обійшлася дешевше.

Як відбувається процес

Процес зазвичай займає до 2 місяців з моменту придбання на аукціоні, найчастіше термін менше. Краще заздалегідь планувати покупку, щоб машина приїхала в потрібні терміни, і робити хоча б невеликий запас по часу на випадок непередбачених обставин і затримок при оформленні паперів. Враховуйте, що годі й знайти оптимальне рішення швидко.

Після доставки авто з США до Одеси і оформлення можна забрати машину в порту або замовити перевезення по країні. При перевезенні дотримуються правила кріплення, машини з США не пошкоджуються в дорозі і приїжджають такими як на фото.

Варіант з доставкою автомобілів з США набагато простіше, ніж здається більшості покупців. Від них вимагається лише вибрати відповідну модель, визначити цінової стелю, потім машину набувають і доставляють в зручне місце. Не потрібно самостійно оформляти митні паперу - все максимально просто і швидко, залишається поставити транспортний засіб на облік за місцем проживання.

читать дальше

Контакти

Адрес
65003, м.Одеса, вул. Черноморського Козацтва, 103
Телефони
Email
Соціальні мережі