Брокерські послуги від «Стар Транс Логістик»

При експорті або імпорті автомобіля можуть виникати ситуації, вирішити які самостійно складно. Важливо враховувати нюанси оформлення, вимоги законодавства і тд. ТОВ «Стар Транс Логістик» надає послуги брокера по розмитненню авто. Діє офіційно на підставі ліцензії від митниці і Держприкордонслужби.

Розрахунок розмитнення авто з США

Чому варто вибрати нас?
Низькі ціни
Низькі ціни
«Стар Транс Логістик» співпрацює з найбільшими аукціонами в Америці, збори для наших клієнтів досить низькі, тому вартість пригону авто з США залишається приємною.
Вигідні пропозиції
Вигідні пропозиції
Це вигідно. Співробітники «Стар Транс Логістик» полягає у щоденному стеженні за різними аукціонами, вони точно знають, де і коли вигідніше купувати машину. Вартість послуг компанії теж вас порадує.
Гарантія якості
Гарантія якості
Завдяки великому досвіду роботи ми можемо проводити операції швидко і з мінімальними ризиками. Наші фахівці постійно аналізують ринок, щоб клієнти отримували тільки якісні автомобілі.
Сотні задоволених клієнтів
Сотні задоволених клієнтів
Задоволені клієнти з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Львова, Запоріжжя. Фірма займається прижени автомобілів з США більше 15 років, в рейтингах компаній ми стоїмо на перших місцях. Відгуки говорять самі за себе - нам можна довіряти.
Штатні брокери і експедитори
Штатні брокери і експедитори
Штат, що складається зі справжніх професіоналів. Ми не наймаємо сторонніх брокерів та експедиторів, всі ці фахівці - співробітники компанії, які працюють тут не перший рік.
Контроль доставки
Контроль доставки
Наші портові експедитори простежать за тим, щоб запчастини були доставлені в цілості й схоронності, а також вивантажать їх за всіма правилами.
Вигідні умови для дилерів
Вигідні умови для дилерів
Наші соціальні мережі
Наші спільноти з безкоштовними прорахунками авто
Хочете знати вартість послуг? Подивіться готові приклади розрахунку в соціальних мережах нашої брокерської компанії! І не забудьте підписатися, щоб першими дізнаватися актуальні новини!
Нас питають
Досвідчений авто-брокер економить ваші ресурси. Повністю супроводжує розмитнення: від подачі заяви до оплати мит. Брокер для розмитнення авто допоможе уникнути штрафних санкцій, збере документи, прискорить отримання вантажу.
Ми укладаємо офіційний договір на надання послуг брокера по розмитненню авто. У ньому фіксуються права, обов'язки, розмір і порядок внесення оплати, інші умови за бажанням сторін.
Вартість послуг брокера при розмитненні авто залежить від кількості вантажу, розміру мит, термінів. Точну інформацію за вартістю отримаєте у менеджера або через онлайн-калькулятор.
Офіс «Стар Транс Логістик» розташовується в Одесі. Кращі брокери працюють з різних міст України: Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Запоріжжя, Вінниці.
Митний брокер для розмитнення авто - гарантія отримання вантажу без затримок. «Стар Транс Логістик» забезпечує: 1) якісне заповнення документів за вимогами закону; 2) вибір оптимальних процедур і контроль за ними; 3) здійснення правової підтримки. Брокер несе матеріальну відповідальність за свої дії. Має право вносити платежі за клієнта.

Хто ми?

Автоброкера - юридичні особи, що допомагають населенню оформляти транспортні засоби, що переміщуються через кордон для комерційних або особистих цілей. Обслуговування надається на підставі гарантійного угоди. У документі обов'язково зазначаються види виконуваних дій, а також терміни, їх ціна, відповідальність сторін.

ТОВ «Стар Транс Логістик» - одне з кращих підприємств, що пропонують послуги брокера по розмитненню авто на території України. Супровід здійснюємо з самого заходу транспорту в країну аж до повної його легалізації на території. Наші фахівці беруть участь у перевірці вантажів разом з представниками митниці.

Чи потрібен брокер по розмитненню авто з США?

Чи дійсно потрібна допомога на кордонах з транспортом? Послуги брокера по розмитненню авто значно полегшують процедуру легалізації автомобіля на території тієї чи іншої країни.

Ми пропонуємо:

 1. визначення кодів ТН ЗЕД ТЗ;
 2. розрахунок майбутніх платежів;
 3. допомога при декларуванні та складанні описів;
 4. пред'явлення декларацій.

Автоброкер - концерн, без якого обійтися можна, але дуже проблематично. Якщо хочеться швидко, якісно і надійно вирішити всі питання, пов'язані з митної паперовою тяганиною, немає необхідності діяти самостійно. Звернення до третьої особи - вірний спосіб безпроблемно пройти кордон і грамотно оформити ТС.

Як знайти відповідну фірму?
Як знайти брокера для розмитнення авто? До питання пошуку і вибору відносяться уважно. Неправильний крок - і проблеми при переміщенні транспортних засобів забезпечені.

Відшукати його можна:

 1. Через Інтернет. За таких обставин рекомендується ретельно вивчити існуючі рейтинги та відгуки користувачів.
 2. За «сарафанне радіо». Вам здатні порадити відповідну фірму, яка буде перевірена особисто колегами або знайомими.
 3. Через оголошення в соціальних мережах і газетах.

Перший прийом набирає обертів. У мережі можна відшукати фірму-посередника, подивитися рейтинг відповідних пропозицій, дізнатися багато корисної інформації про організації, вивчити різні проблеми і способи їх вирішення в тому чи іншому випадку.

На що звернути увагу при виборі?

Допомога посередника запорука швидкого і успішного оформлення транспорту, що проходить через кордони. При виборі відповідної фірми необхідно звернути увагу на наступні моменти:

 1. Відгуки клієнтів. Про хороше посереднику завжди можна знайти чимало позитивних розгорнутих відгуків. Не варто довіряти коротким відгуками без конкретики.
 2. Розміщення офісів. Вони повинні знаходитися неподалік від місця обслуговування. Це буде чималою перевагою.
 3. Репутація фірми. Чим вона нижче, тим гірше працює організація. Виняток - недавно утворилися команди.
 4. Наявність в реєстрі. Митний брокер по розмитненню авто повинен бути внесений до держреєстру. Відсутність фірми в переліку - привід для відмови у подальшій співпраці.
 5. Апаратура і ПО, яка є в організації. Авто митний брокер зобов'язаний мати необхідне обладнання і друку для обслуговування.
 6. Розцінки. Вартість послуг брокера по розмитненню авто повинна бути доступною. Посередник зобов'язаний надати повний перелік заходів технічного обслуговування з цінами.

Перед тим як замовити послугу, ознайомтеся з репутацією компанії та її історією. Такі процедури повинні проводитися висококваліфікованими спеціалістами. В іншому випадку існує ризик зіткнення з проблемами. З нами можете забути про складнощі митного оформлення раз і назавжди.

читать дальше

Контакти

Адрес
65003, м.Одеса, вул. Черноморського Козацтва, 103
Телефони
Email
Соціальні мережі