Блог

03.02.2021
Замовити квадроцикл з США в Україну через компанію «Стар Транс Логістик»: переваги, доставка, оформлення і розмитнення - вигідно низькі ціни і лояльні умови. Квадроцикли на замовлення з США - можна купити будь-яку модель.
01.02.2021
Мотоцикли з США - де купувати, якість б / у байків, ціни. Популярні бренди. Вартість доставки мотоциклів з США. «Стар Транс Логістик» - послуги по підбору, придбання і пригону мотоциклів з США.
31.01.2021
Компанія «Стар Транс Логістик» надає повний спектр послуг для постановки на облік авто з США. Нюанси оформлення та грошові витрати. Які потрібні документи для постановки на облік авто з США і як уникнути виникнення можливих проблем?
29.01.2021
Транспортно-експедиторські послуги з доставки та купівлі спецтехніки безпосередньо з США в Україну. Пропонує доставку спецтехніки з США під ключ: оформлення договору, перевезення, розмитнення, постановка на облік, доставка до місця призначення. Індивідуальні умови і вигідні ціни.
30.10.2020
Пригін «Форда Мустанга» і інших автомобілів з Америки від «СтарТрансЛогістік» - швидко, недорого, «під ключ». Кращі умови доставки, вигідна розмитнення. Приженемо до Києва, Одеси, Харкова, Львова, Дніпро та інші міста України. Послуга повністю сертифікована.
23.10.2020
Пікапи з США - потужні позашляховики підвищеного комфорту. Купити старий пікап з США в Україні самому досить складно. У компанії «Стар Транс Логістик» знають всі про вигідному розмитненні авто, допоможуть знайти пікап за потребами і заощадити на доставці.
16.10.2020
Чому вигідніше купити авто Honda в США і пригнати його в Україну. Основні відмінності і особливості американських б / у автомобілів. Вигода від доставки зі США в Україну через компанію "Стар Транс Логістик".
09.10.2020
Замовити "Шевроле Камаро" з США за прийнятними цінами можна через "Стар Транс Логістик". Тільки перевірені авто з провідних аукціонів. Динамічний спорткар з потужною начинкою стане візитною карткою власника. Доставка по Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро та інші міста.
17.09.2020
Zaruba Fight Night: Zaruba Fight Night: 12 зрелищных боев профессиональных бойцов и любителей.⁣⁣⠀

Контакти

Адрес
65003, м.Одеса, вул. Черноморського Козацтва, 103
Телефони
Email
Соціальні мережі