Наші послуги

Автомобілі із США
Доставка автотранспорту з США - основна спеціалізація нашої брокерської компанії. Процедура відпрацьована до дрібниць: надаємо повний спектр послуг від підбору автомобіля до його постановки на облік в Україні. Від клієнта потрібна тільки заявка - і ми починаємо роботу!
Автомобілі із США
Електромобілі із США
Основна перешкода до отримання електромобіля - безпечна доставка в Україну і легалізація авто. Без допомоги не обійтися, але яку брокерську компанію вибрати? Звичайно, "Стар Транс Логістик"! Ми - найкращі серед транспортно-експедиторських фірм України. Підберемо, викупимо і швидко привеземо електромобіль.
Електромобілі із США
Доставка авто із США
Брокерська компанія "Стар Транс Логістик" легко впорається з транспортуванням будь-якого автомобіля. Доставимо машину до морського порту, погрозами на судно, супроводимо в дорозі і простежимо за збереженням. А додатково допоможемо з оформленням після прибуття. Зробимо більше, ніж всі брокерські компанії України!
Доставка авто із США
Розмитнення автомобілів
Легалізуємо автомобіль мрії закордонної зборки, економимо час і кошти клієнта. Пропонуємо повний митний супровід - розраховуємо мито, виходячи з типу транспортного засобу, допомагаємо в оформленні декларації. Беремося навіть за найскладніші завдання і з успіхом їх вирішуємо!
Розмитнення автомобілів
Послуги брокера
Позбавимо від будь-яких проблем з митним оформленням. Надаємо повний комплекс послуг - від розрахунку необхідних платежів до підготовки і подачі документів. Участь професіоналів від брокерської компанії "Стар Транс Логістик" - гарантія мінімізації ризиків і швидкої доставки вантажів одержувачу.
Послуги брокера
Експедирування в порту
Надаємо транспортно-експедиторські послуги з обслуговування авто, організуємо їх перевалку. Простежимо за збереженням вантажу, вирішимо всі організаційні моменти. Все легально - працюємо відповідно до чинних законів і стандартів якості!
Експедирування в порту
Сертифікація автомобіля
Допоможемо пройти перевірку і отримати потрібний дозвіл на експлуатацію. А також візьмемо на себе оформлення необхідної документації. Брокерська компанія "Стар Транс Логістик" - робимо процедуру сертифікації максимально простий!
Сертифікація автомобіля
Залишилися питання ?
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами у найближчий час

Контакти

Адрес
65003, м.Одеса, вул. Черноморського Козацтва, 103
Телефони
Email
Соціальні мережі