Пригін електромобілів під ключ

Наша компанія реалізує електромобілі з США за вигідними цінами. Електрокар з США відомий якістю, потужністю, технічними характеристиками і низьким енергоспоживанням. За допомогою такого автомобіля ви економите, тому що споживають не паливо, а електрику - один з найдешевших джерел енергії, який не забруднює навколишнє середовище. Ми пропонуємо купити електромобіль з США в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі та інших містах України. Оцініть переваги такого транспорту.
Переваги електромобіля
Економічність
Економічність
Ви значно скоротите споживання палива. В середньому, на 100 км. власники бензинових легкових авто витрачають 250 грн. на заправку. А купивши електромобіль з США в Україні, ви будете витрачати в 5 разів менше
ПДВ і мито скасовано на електромобілі
ПДВ і мито скасовано на електромобілі
Мінімальні витрати на пригін електромобіля - до 2022 р скасовані мито і ПДВ. Єдине, що доведеться сплатити при розмитненні електрокарів - акцизний збір (1 євро за 1 кВт, що дорівнює 50-200 євро за авто)
Широка мережа електростанцій
Широка мережа електростанцій
Широка мережа електростанцій. В Україні понад 2000 електростанцій для зарядки електрокарів і їх кількість росте з кожним днем, що дозволяє зарядити свій автомобіль майже на кожній парковці
Витрати на обслуговування мінімальні
Витрати на обслуговування мінімальні
Вам не доведеться проводити ТО двигуна з заміною масла, присадок, фільтрів, свічок запалювання, сальників та інших витратних матеріалів
Безшумність і швидкість
Безшумність і швидкість
Бесшумность работы двигателя и Безшумність роботи двигуна і швидкий набір необхідної швидкості навіть на мінімальних обертах
Турбота про навколишнє середовище
Турбота про навколишнє середовище
Екологічність і турбота про навколишнє середовище завдяки використанню електроенергії і зменшення кількості шкідливих вихлопів і забруднень
Заявка для швидкого підбору автомобіля
Нас питають
Купуючи ви економите до 40% від вартості аналогічних моделей, випущених в інших країнах. Діє вигідна розмитнення електромобіля в Україні - ціна не збільшується на ПДВ або на митний збір. Ви оплачуєте тільки акцизний збір (1 євро за 1 кВт).
Для митного оформлення електрокарів, вироблених в Америці, оплачується тільки акцизний збір за кожен кВт (з розрахунок 1 євро за 1 кВт). Ніякі інші витрати (в т.ч. мито і ПДВ) при перетині кордону ви не понесете до 2022 р
Обслуговування двигуна такого авто дешевше в порівнянні з двигуном внутрішнього згоряння. Ви економите на паливі (витрати на електроенергію на 85% менше, ніж на бензин або дизель) і не витрачаєтеся на заміну масла, витратних матеріалів та на ТО двигуна.
Запчастини та витратні матеріали для американських електрокарів можна замовити як в США, так і в Європі і в Україні. Скористайтеся спеціалізованими магазинами або залиште заявку на сайті, для розрахунку на спеціальному калькуляторі.
Мінімальний бюджет для покупки електрокара з Америки під ключ-9 000 доларів США.
Прижени свій електрокар
Прижени свій електрокар
Наші соціальні мережі
Наші спільноти з безкоштовними прорахунками авто
Хочете знати вартість послуг? Подивіться готові приклади розрахунку в соціальних мережах нашої брокерської компанії! І не забудьте підписатися, щоб першими дізнаватися актуальні новини!

Автомобіль на електриці - екологічний і бюджетний транспорт

Питання екології на сьогоднішній день один з найбільш актуальних. Збільшення кількості бензинових автомобілів за останнє десятиліття сприяло погіршення стану природи: забруднення повітря, посилення парникового ефекту, руйнування клімату і навколишнього середовища. Тому наша країна, як і інші країни, підвищує вимоги до контролю за вмістом шкідливих токсичних речовин у вихлопних газах машин. Зростає попит на електромобілі з США на замовлення як на альтернативний вид транспорту.

Чому варто придбати машину на електриці

Постійно збільшуються ціни на обслуговування бензинових машин, на паливо. Машина на електриці допоможе заощадити кошти на обслуговуванні, ремонті та інших складових експлуатації транспорту. Вартість електромобіля в США на аукціонах нижче середньої ринкової на 20-30%, що робить покупку більш привабливою. Витрати на розмитнення електрокарів складуть тільки акцизний збір по 1 євро за 1 кВт.

Мінусом авто на електричному двигуні вважають обмеження в швидкості в порівнянні з бензиновими і менший запас ходу. Але це буде істотно в разі подорожей за межі міста і на далекі відстані. Для щоденних поїздок по місту електромобіль з США - оптимальний варіант. Навіть при більш високій ціні в порівнянні з традиційними машинами, витрати на пересування знижуються в 4-5 разів.

Розмитнення електрокарів від ТОВ «Стар Транс Логістик»

Подбайте про власне здоров'я і навколишньої природи: замовте електрокар з США через нашу компанію. Фахівці допоможуть купити електромобіль з США в Україні в потрібній комплектації за невисокою ціною і здійснити доставку авто з електричним двигуном. Хоча розмитнення електро авто в Україні за процедурами, оплатах максимально спрощена для автовласників, слід враховувати нюанси і тонкощі ввезення авто на територію країни. Ми гарантуємо:

  1. проведення процедур згідно із законодавством в короткі терміни;
  2. консультацію і супровід на всіх етапах розмитнення електромобіля;
  3. прозорість формування ціни на послуги.

Залиште заявку на сайті або по телефону. Персональний менеджер прорахує, скільки коштує розмитнення електрокара з США в Україні обраної комплектації, надасть звіт про час проходження процедур, необхідних оплатах. Оцініть плюси використання авто з електричним двигуном: економте бюджет і насолоджуйтеся поїздками.

читать дальше

Контакти

Адрес
65003, м.Одеса, вул. Черноморського Козацтва, 103
Телефони
Email
Соціальні мережі