Розмитнення авто в Україні «під ключ»

Багато автолюбителів хочуть привезти машину з США, але їх зупиняє необхідність розмитнення авто в Одеському порту - процес легалізації та оформлення документів досить складний. Компанія «Стар Транс Логістик» надає послуги з розмитнення авто з США і Європи «під ключ». Клієнту залишається лише сплатити митний збір і роботу фахівців компанії, інші турботи ми беремо на себе.

«Стар Транс Логістик» - компанія, яка позбавить вас від турбот, пов'язаних з купівлею автомобіля за кордоном. Якщо ви хочете в короткі терміни придбати автомобіль мрії, сміливо звертайтеся до нас. А щоб дізнатися, скільки доведеться заплатити за розмитнення автомобіля в Україні в 2020 році, скористайтеся калькулятором на сайті.

Процедура розмитнення авто з США в Одесі
icon arrow
Спілкуємось по телефону або особисто в офісі, робимо прорахунок
icon arrow
Надаємо Вам список документів, який необхідно отримати у дилера
icon arrow
Підписуємо договір
icon arrow
Отримуємо від Вас документи на авто та довіреність на операції з ним в Одеському порту
arrow
icon arrow
Після прибуття судна з авто в порт Одеси, наш експедитор вивантажує його з контейнера
icon arrow
Робиться фотозвіт вивантаження і перегін авто на стоянку в Одесі
icon arrow
Проводится процедура таможенного оформления, сплачуєте налоги
icon
Наш експедитор передає Вам автомобіль, або ми відправляємо авто в Ваше місто.
Процедура розмитнення авто з Європи
icon arrow
Спілкуємось по телефону або особисто в офісі, робимо прорахунок
icon arrow
Надаємо Вам список документів, який необхідно отримати у дилера
icon arrow
Підписуємо договір
icon
Ви привозите авто на митний термінал, оформляємо його на протязі 1-2 днів
Замов підбір автомобіля під пільгову розмитнення
Замов підбір автомобіля під пільгову розмитнення

Які документи потрібно мати для розмитнення мого автомобіля?

1. Рахунок-фактура (інвойс, купчу, ДКП)
2. Лінійний коносамент
3. Домашній коносамент
4. Наряд портової
5. Тайтл (Техпаспорт)
6. Довідка про транспортні витрати
7. Висновок експертного авто товарознавчого дослідження з визначення ринкової вартості автомобіля, який завозиться на митну територію України (Експертиза оціночна)
8. Договір про надання послуг митного брокера.
9. Паспорт громадянина України з відміткою про реєстрацію місця проживання в Україні або ПМЖ
10. Довідка про присвоєння ІПН
11. Акт фізичного огляду
12. Довідка для митного оформлення про відповідність авто Євро стандарту не нижче Євро-2
13. Заява про видачу свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу
14. Квитанція про оплату митних платежів

фото
Нас питають наші клієнти
Згідно із законом юридичні та фізичні особи можуть самостійно провести розмитнення американських авто в Україні, але процес зазвичай займає багато часу. Щоб зробити це швидше, звертайтеся в перевірені компанії з хорошими відгуками, наприклад, «Стар Транс Логістик»
«Стар Транс Логістик» займається не тільки розмитненням машин в Україні, ми можемо легалізувати будь-які вантажі.
Ви оплачуєте 10% -ний митний збір, ПДВ (20%) і акциз, величина якого залежить від року випуску машини, об'єму двигуна і типу палива. Для отримання точного розрахунку заповніть спеціальну форму на сайті.
При розмитненні авто в Україні вартістю машини вважається сума, яку покупець віддав на аукціоні. Вона вказується в інвойсі.
В Україні підлягають розмитненню всі автомобілі, незалежно від країни виробництва. За винятком Російської Федерації і АР Крим. Інформація про країну виробника можна перевірити по VIN коду.
Розмитнення автомобілів з США проходить в українських портах. Ми можемо відправити авто в Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Львів, Запоріжжя та інші міста.
Ставки на розмитнення гібридних авто аналогічні бензиновим. За винятком, якщо авто потрапить в категорію 8703 90 10 90, «ТС, оснащені виключно електричними двигунами, інші». Акциз на такі авто складе 100 євро. Але хочемо відзначити, що моделей авто такого типу вкрай мало, сама популярним прикладом виступає BMW i3 REХ, який вже знятий з виробництва.

Як відбувається процедура

Якщо виробляти розмитнення авто з США в Україні самостійно, це може зайняти багато часу. Експедиторські компанії, у яких є досвід в акредитації на митниці, допоможуть швидко пройти процедуру.

Процес розмитнення авто «під ключ» відбувається наступним чином:

 • підбирають підходящий транспортний засіб на аукціоні.
 • перевіряють стан і його історію.
 • укладають договір, оплачують.
 • знімають машину з обліку в Америці.
 • завозять її на територію країни.
 • сплачують мита.
 • проводять реєстрацію в МРЕВ, отримують техпаспорт та інші правовстановлюючі документи.
 • встановлюють номера.

На цьому оформлення закінчується. Легалізація може йти від 2 до 3 днів. Цей термін дотримується, коли було подано повний комплект паперів і з ними немає проблем, інакше доведеться чекати ще стільки ж. Б / у транспорт повинен відповідати екологічним нормам Євро-2, новий (в тому числі вантажний) - Євро-5. У разі невідповідності стандартам проводити реєстрацію не можна. Провести розмитнення авто з США можна для будь-якої кількості машин.

Що буде, якщо не пройти розмитнення автомобіля з США

Автолюбителів часто хвилює питання, що буде, якщо не проходити процедуру розмитнення авто в Україні. У таких випадках законодавство передбачає штраф. Його розмір залежить від того, як довго транспортний засіб знаходився на території країни:

 • не більше трьох днів - 850 грн, іноді тільки попередження.
 • до десяти днів або при повторному порушенні - 5100 гривень.
 • від десяти до двадцяти днів - 17 000 грн.
 • від двадцяти днів до місяця - 85 000 гривен.
 • більше місяця - 170 000 долл, іноді конфіскація.

Вартість розмитнення авто з США Ціна розмитнення авто в Одеському порту в 2020 році залежить від року випуску і комплектуючих. Зараз легалізацію можна пройти досить дешево. Щоб дізнатися розмір акцизного збору, необхідно базову ставку помножити на коефіцієнт віку (для віку від 15 років він однаковий і рівний 15), а також на обсяг двигуна в літрах (для його обчислення обсяг в кубічних сантиметрах ділять на тисячу). Базова ставка визначається наступним чином:

 • двигун на бензині до 3000 см³ - 50 €,
 • більше - 100 €.
 • дизель до 3500 см³- 75 €,
 • більше 3500 см³ - 150 €.

У випадку з електромобілем розмір акцизного збору розраховується за формулою 1 € за 1 кв / год, інших податків не передбачено. При розмитненні авто з США в Україні оплачуються і інші податки:

 • ввізного. Становить 10% від ціни для особистого транспорту, 20% для автобусів, розрахованих на 10 і більше осіб. При купівлі електромобіля власник звільняється від цього платежу. Ціна вказується в декларації, проте співробітники митниці можуть не погодитися з нею і організувати експертизу.
 • ПДВ. 20% від вартості, акцизу на розмитнення американських авто в Україні та мита. ПДВ на розмитнення автомобілів в Одесі при придбанні електромобіля платити не потрібно.

Чому «Стар Транс Логістик»?

Ми надаємо транспортно-експедиторські послуги більше 10 років. У штаті працюють професіонали, які знають свою справу. Вони проводять розмитнення автомобіля в Україні швидко і знімають з клієнта абсолютно всі турботи. Всі етапи співпраці відпрацьовані до дрібниць, а запити ми обробляємо практично миттєво. Наш досвід дозволяє справлятися зі складними завданнями, а прикріплення до клієнта менеджера гарантує персональний підхід і точне рішення проблеми. Матеріальну відповідальність ми беремо на себе. Звернувшись до нас, ви зможете купити машину за кордоном, не витративши на це ціле багатство. Наші клієнти точно знають, за що віддають гроші - ми надаємо детальний звіт.

читать дальше

Контакти

Адрес
65003, м.Одеса, вул. Черноморського Козацтва, 103
Телефони
Email
Соціальні мережі