Транспортно-експедиторська компанія "Стар Транс Логістик"

ТОВ "Стар Транс Логістик" - провідна фірма в рейтингу транспортно-експедиторських компаній України. Успішно ведемо діяльність з 2006 року, надаємо послуги митного брокера та експедитора, а також організуємо доставку автомобілів з США "під ключ". За час роботи допомогли більш ніж 8620 клієнтам - нам довіряють в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі та десятках інших міст.
Ми пропонуємо
Автомобілі із США
Доставка автотранспорту з США - основна спеціалізація нашої брокерської компанії. Процедура відпрацьована до дрібниць: надаємо повний спектр послуг від підбору автомобіля до його постановки на облік в Україні. Від клієнта потрібна тільки заявка - і ми починаємо роботу!
Автомобілі із США
Електромобілі із США
Основна перешкода до отримання електромобіля - безпечна доставка в Україну і легалізація авто. Без допомоги не обійтися, але яку брокерську компанію вибрати? Звичайно, "Стар Транс Логістик"! Ми - найкращі серед транспортно-експедиторських фірм України. Підберемо, викупимо і швидко привеземо електромобіль.
Електромобілі із США
Доставка авто із США
Брокерська компанія "Стар Транс Логістик" легко впорається з транспортуванням будь-якого автомобіля. Доставимо машину до морського порту, погрозами на судно, супроводимо в дорозі і простежимо за збереженням. А додатково допоможемо з оформленням після прибуття. Зробимо більше, ніж всі брокерські компанії України!
Доставка авто із США
Розмитнення автомобілів
Легалізуємо автомобіль мрії закордонної зборки, економимо час і кошти клієнта. Пропонуємо повний митний супровід - розраховуємо мито, виходячи з типу транспортного засобу, допомагаємо в оформленні декларації. Беремося навіть за найскладніші завдання і з успіхом їх вирішуємо!
Розмитнення автомобілів
Послуги брокера
Позбавимо від будь-яких проблем з митним оформленням. Надаємо повний комплекс послуг - від розрахунку необхідних платежів до підготовки і подачі документів. Участь професіоналів від брокерської компанії "Стар Транс Логістик" - гарантія мінімізації ризиків і швидкої доставки вантажів одержувачу.
Послуги брокера
Експедирування в порту
Надаємо транспортно-експедиторські послуги з обслуговування авто, організуємо їх перевалку. Простежимо за збереженням вантажу, вирішимо всі організаційні моменти. Все легально - працюємо відповідно до чинних законів і стандартів якості!
Експедирування в порту
Сертифікація автомобіля
Допоможемо пройти перевірку і отримати потрібний дозвіл на експлуатацію. А також візьмемо на себе оформлення необхідної документації. Брокерська компанія "Стар Транс Логістик" - робимо процедуру сертифікації максимально простий!
Сертифікація автомобіля

Розрахунок митних платежів

(калькулятор на 2020)
Чому варто вибрати нас?
Прозорість формування цін
Прозорість формування цін
Надаємо докладний звіт по кожній планованої статті витрат.
Професіоналізм і досвід роботи
Професіоналізм і досвід роботи
Працюємо на ринку більше 14 років і легко впораємося із завданням будь-якої складності.
Перевезення з повною матеріальною відповідальністю
Перевезення з повною матеріальною відповідальністю
Угоди абсолютно безпечні для клієнта - страхуємо відповідальність експедитора.
Швидкість обробки запиту
Швидкість обробки запиту
Починаємо вирішувати проблему відразу після надходження заявки від замовника. Організація всіх етапів відпрацьована до дрібниць.
Підбір оптимального рішення в бюджет клієнта
Підбір оптимального рішення в бюджет клієнта
Кожному клієнту - підходящий за ціною вид вантажоперевезень без втрати якості.
Ваш персональный менеджер
Ваш персональный менеджер
Предлагаем индивидуальное сопровождение и обслуживание каждому клиенту.менеджера
На ринку 17 років
На ринку 17 років
Наша транспортно-експедиторська компанія в Одесі заснована в 2006 році
Мы не посредники
Мы не посредники
Штат, що складається зі справжніх професіоналів. Ми не наймаємо сторонніх брокерів та експедиторів, всі ці фахівці - співробітники компанії, які працюють тут не перший рік.
17 лет
17 лет
Років на ринку
5300
5300
Розмитнено автомобілів
9200
9200
Вантажів доставлено за 2021 рік
1322
1322
Задоволених клієнтів
транспортно экспедиторская компания Star Trans Logistic
Є питання про нас? Відповідаємо!
Ми - краща брокерська фірма в своїй галузі. Це доводить великий досвід роботи, широкий спектр послуг, а також безліч відгуків від задоволених клієнтів.
Просто залишити заявку на сайті або зателефонувати. А далі все розповість менеджер нашої брокерської компанії!
Так, обслуговуємо клієнтів з будь-якої точки країни. До нас звертаються з Києва, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України.
Відгуки про роботу є на нашому офіційному сайті, а також на таких великих ресурсах як Facebook і Google Business.
При розрахунку ціни враховується безліч чинників. Щоб дізнатися точну вартість, скористайтеся розташованим на сайті калькулятором або задайте питання менеджеру.
Наша транспортно-експедиторська компанія організовує доставку будь-якого ступеня складності.
Так, але транспортно-експедиторська діяльність це складний процес, який вимагає наявність відповідних знань і досвіду. Якщо у Вас немає необхідних навичок, тоді рекомендуємо звернутися до фірми, яка спеціалізується.
Замовте підбір авто під пільгову розмитнення
Замовте підбір авто під пільгову розмитнення

Незважаючи на велику кількість імпортних автомобілів на українському ринку, транспортно-експедиційні компанії як і раніше користуються попитом. З кожним роком більше і більше покупців бажають придбати авто з Америки, так як автопром це країни відрізняється якістю і сміливим дизайном. Але найбільша перевага зарубіжних транспортних засобів - ринкова вартість, яка, в порівнянні з європейськими аналогами, в Америці значно нижче.

Якщо порахувати витрати на покупку самого транспортного засобу і оплату послуг транспортно-експедиторської компанії, то покупець залишається у виграші і економить значну суму. Справа в тому, що наша організація не співпрацює з посередниками, і, на відміну від великих дилерів націлена не на отримання вигоди, а на економію коштів покупця.

Як проходить процес доставки

В спектр обов'язків транспортно-експедиторської компанії входить:

  • Складання маршруту перевезення вантажу таким чином, щоб скоротити час у дорозі і витрати;
  • Укладення договору з перевізником, організація зберігання та охорони ТЗ;
  • Оформлення документації та дозволів для транспортування вантажу на території обох держав;
  • Оформлення страховки, яка при пошкодженні вантажу покриває повні витрати (опціонально);
  • Забезпечення легальності угод;
  • Оплата витрат на перевезення ТЗ, податкові та митні збори;
  • Інформування покупця про статус перевезення.

Звичайно, додаткові умови обговорюються індивідуально при складанні договору. Перед підписання документа замовник має можливість детально ознайомитися з усіма пунктами. Угоди максимально прозорі. Підрахувати приблизну вартість доставки одного ТЗ допоможе менеджер.

При доставці ТЗ зі Сполучених Штатів транспортно-експедиторська компанія строго дотримується вимог законодавства обох країн. Фахівці організації за 14 років успішної діяльності вивчили навіть дрібні нюанси оформлення документації, так що час доставки транспортного засобу займає мінімальні терміни.

Наші переваги

Для більшого збереження зовнішнього вигляду товару і його технічних характеристик, відправка ТЗ здійснюється в спеціальних контейнерах. Так що ніякі зовнішні чинники не вплинуть на якість доставляється вантажу.

Низька вартість послуг організації досягається за рахунок підбору оптимального маршруту перевезення, який ділиться на два основних етапи. Перший - транспортування ТЗ через штати до найближчого порту (залежить від початкового місця розташування дилера). Другий етап перевезення ТЗ до українського порту і далі до призначеного місця - покупцеві. Для кожного ТЗ індивідуальний маршрут.

«Стар Транс Логістик» - міжнародна транспортно-експедиторська компанія в Одесі, доступна на території всієї країни. Замовникам надається гарантія на виконання всіх умов, прописаних у договорі. Сотні задоволених покупців, які вже встигли стати володарями американських авто, оцінили якість обслуговування нашими фахівцями. Здійсніть свою мрію і ви.

Завдяки допомозі наших фахівців в найкоротші терміни замовник отримає перевірене і недорогий засіб пересування. На даний момент американський ринок пропонує широке розмаїття ТС різних класів і моделей, починаючи від економічних малолітражок і закінчуючи представницькими кроссоверами або навіть електромобілями. Підбір потрібного ТЗ можна здійснити також через наших фахівців, які запропонують актуальний каталог доступних лотів.

Що ми пропонуємо і чому краще звернутися до фахівців

Більшість транспортно-експедиторських компаній України пропонують обмежений спектр можливостей для підбору ТЗ, в той час як наша фірма бере на себе зобов'язання з транспортування і розмитнення ТЗ. Турбота про покупця і вигідні пропозиції - одні з найважливіших принципів організації нашої діяльності. Покупцеві залишається тільки вибрати потрібний лот, оплатити доставку транспортно-експедиторською компанією, і чекати дзвінка від перевізника.

Деякі вирішують спробувати заощадити і самостійно беруться за покупку зарубіжного авто. Як правило, це приносить тільки більше витрат і забирає час. Чому? По-перше організації, які спеціалізується на імпорті ТС мають домовленості з перевізниками, які при постійній співпраці надають більш вигідні умови.

Оформлення документів - важливий пункт. Договори, розмитнення - все це вимагає знань законодавств обох держав і знань іноземної мови.

читать дальше

Контакти

Адрес
65003, м.Одеса, вул. Черноморського Козацтва, 103
Телефони
Email
Соціальні мережі