Внутріпортове експедирування вантажів

Експедирування вантажу в порту - неминучий етап морських вантажоперевезень. Процедура внутрішньопортового оформлення вимагає знання специфіки внутрішньої логістики і неухильного дотримання законодавчих норм. Тому довірити внутріпортове експедирування можна тільки професійній і надійній компанії.

ТОВ «Стар Транс Логістик» понад 14 років надає транспортно-експедиторські послуги, допомагає з митним оформленням. Завдяки чіткій взаємодії з портовими службами, судновими агентами і представниками митниці компанія забезпечує максимально швидке отримання вантажу замовником.

фото

Етапи експедирування вантажу в порту

Доставка морським транспортом і внутріпортове експедирування вимагають набагато більшого обсягу робіт, ніж інші види вантажоперевезень. Ми пропонуємо професійне внутріпортове експедирування в Одесі в мінімальні терміни і за вигідною ціною.

Що входить в експедирування в порту:

 • робота з документацією, отриманої від лінійних і суднових агентів;
 • організація вантажно-розвантажувальних, перевалочних робіт;
 • здійснення контролю за зберіганням і переміщенням вантажу на території порту;
 • оформлення необхідних внутрішніх портових і термінальних документів;
 • проведення зважування та контрольного огляду;
 • митне очищення;
 • оформлення дозвільних документів на вивезення вантажу;
 • підбір та отримання контейнерної тари;
 • завантаження і закріплення вантажу в контейнері;
 • отримання, перевірка і оплата рахунків терміналів за виконані роботи і зберігання.

Комплексний підхід до внутріпортового експедирування вантажів забезпечує оперативне проходження митного контролю, зменшує час перебування вантажу в порту, знижує витрати на перевезення.

Експедирування вантажу в порту з ТОВ «Стар Транс Логістик»

Дотримання інтересів клієнта - першочергове завдання в діяльності нашої компанії. Процедура експедирування в одеському порту відпрацьована до дрібниць. Ми гарантуємо безперебійний, надійний і швидку доставку вантажу від постачальника до замовника.

Чому нам варто довіряти:

 1. Займаємо лідируюче місце в рейтингу кращих компаній, які пропонують транспортно-експедиторські послуги в Україні.
 2. Приймаємо заявки з Києва, Одеси, Запоріжжя, Харкова, Дніпра, Львова та інших міст України.
 3. Розрахунок ціни - максимально чіткий і прозорий. Обґрунтуємо кожен пункт витрат.
 4. Пропонуємо відмінну якість і надійні гарантії при середньоринкової вартості послуг.
 5. Надаємо персональні підтримку, супровід і консультування клієнта протягом усього процесу перевезення.
 6. Несемо повну матеріальну відповідальність за збереження вантажу.
 7. Перевезення та експедирування здійснюють тільки співробітники фірми, без залучення сторонніх осіб.
 8. Вдячні відгуки і рекомендації клієнтів на нашому сайті і в соцмережах - свідчення надійності та професіоналізму компанії.

Кінцева вартість морського вантажоперевезення безпосередньо залежить від грамотно організованої роботи з внутріпортового експедирування вантажів. Звернувшись в ТОВ «Стар Транс Логістик» ви убезпечите себе від численних проблем, непередбачених витрат і марною втрати часу.

Залишилися питання ?
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами у найближчий час

Внутрішньопортова логістика

Внутрішньопортове транспортне експедирування вантажів - це процедура, що включає обов'язкову роботу з агентами морських ліній, контролюючими органами, терміналами. Наші фахівці знайомі з усіма тонкощами, що стосуються цієї сфери. Вам не доведеться самостійно витрачати масу часу на організацію. Ми надаємо експедиторські послуги для перевезень вантажів будь-якого типу незалежно від їх розміру і кількості, гарантуючи, що вони прибудуть в цілості.

Серед послуг з внутрішньопортової транспортного експедирування вантажів замовник може вибрати тільки певні - наприклад, оформлення всієї необхідної документації, відстеження руху, перевезення вантажів. Дуже важливо також потурбуватися сплатою локальних зборів, розміщенням порожнього контейнера в зазначеному місці. На ціну впливає тільки обсяг робіт, при цьому вона була і залишається нижчою за ринкову.

Внутріпортове експедирування вантажів в Одеському порту на увазі деякі особливості. Наприклад, безпосередньо термінали співпрацюють виключно з агентами лінії, які укладають договори з організаціями, які мають відповідну спеціалізацію і яким Ви довіряєте. Це дозволяє прискорити проведення всіх процедур, скоротити час перебування товару в порту. Тільки кваліфікований підхід дозволить вам позбавити себе від витрат і будь-яких складнощів, пов'язаних з доставкою транспортних засобів або іншого товару.

Нерідко, бажаючи заощадити, багато хто воліє звертатися в ті фірми, які при наданні експедиторських послуг виконують таке завдання неякісно і не враховують нюанси. У підсумку це може призвести до збільшення вартості експедиції в порт, оскільки можуть бути допущені серйозні помилки аж до того, що під час перевезення товар може виявитися непридатним до використання. Краще не ризикувати і звертатися до професіоналів з великим досвідом, які якісно і в найкоротші терміни організують всі процеси, які не змусивши вас втрачати зайві гроші. Контроль за оплатою рахунків і при необхідності відправлення контейнерів на зберігання в спеціальних температурних умовах залишаються за компанією-експедитором.

читать дальше