Сертифікація авто в Україні

Сертифікація авто з США від компанії «Стар Транс Логістик» - це можливість швидко отримати сертифікат відповідності європейським стандартам безпеки. Ми працюємо з усіма регіонами України: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Запоріжжя та ін.
Ми зібрали питання, що цікавлять наших клієнтів
Автомобілі, доставлені з Америки зобов'язані отримати сертифікат відповідності європейським стандартам безпеки (Євро-5) і екологічним нормам (Євро-2). Вимоги до авто в Європі і Америці незначно, але відрізняються. Найчастіше це стосується: світловий оптики; шкали швидкості; тонування. Наприклад, американцям дозволено повністю тонувати лобове скло, а в Європі - немає.
Сертифікація авто з Америки - це наше завдання. Сертифікація авто з Європи - теж. У нашому штаті є брокери, які займаються митним очищенням, вони ж допомагають з сертифікатом. Самостійно це зробити складно, краще доручіть це професіоналам.
В середньому процедура розмитнення автомобіля займає від 2 до 7 днів.
Скільки коштує сертифікація машин з США - вирішується індивідуально і залежить від автомобіля, кількості проведених експертиз на екологічність. Середня вартість сертіфкаціі в нашій компанії - 6000 грн.
Якщо машина не відповідає вимогам отримання сертифіката, то її слід переобладнати для відповідності Європейським нормам. Підготовка машини здійснюється нашими майстрами в найкоротші терміни, після чого сертифікація американських авто в Україні пройде легко і швидко.
Так, робимо реєстрацію і ставимо на облік
14
14
Років на ринку
620
620
Задоволених клієнтів
2470
2470
Розмитнено автомобілів
8000
8000
Тонн вантажу доставлено в 2019 році
Вигідні умови для дилерів
Вигідні умови для дилерів

Сертифікація автотранспорту з Америки

Щоб можна було в повній мірі користуватися транспортними засобами з Америки, потрібно пройти сертифікацію авто з США в Україні. Поставити його на облік без цього не вийде.

Після прибуття автомобіля в порт і сплати всіх необхідних мит зазвичай потрібне проведення ремонту. Наприклад, якщо ДВС не працює, в отриманні сертифікату відповідності на транспортний засіб можуть відмовити. Справа в тому, що стандарт Євро-5 визначається з урахуванням хімскладу вихлопних газів, а це вважається основною частиною роботи ДВС.

Сертифікація авто з США можлива для повністю безпечних як для навколишнього середовища, так і для учасників дорожнього руху ТЗ. Нерідко для реєстрації автомобілів в Україні необхідно їх переобладнати.

Для проходження сертифікації авто з США в Україні потрібно перевірити, чи працює система освітлення, в наявності чи всі прилади. Те ж саме відноситься до поворотникам, фарам, а також заднім стоп-сигналами. У газорозрядних ламп повинні вчасно включатися омивачі скла фар, якщо вони є, повинна проводитися регулювання нахилу світлового променя. Багато сучасних ТЗ мають подібну функцію за замовчуванням. На клавіші включення повинен бути індикатор стану заднього ВТФ.

Для сертифікації авто з США в Україні повинні відповідати єдиним стандартом, щоб реєстрація транспортного засобу пройшла успішно. Як правило, на сертифікацію авто з США йде до 2 днів. Ціна на таку процедуру залежить від обсягу робіт. Фахівці «Стар Транс Логістик» вирішать всі питання - вам не доведеться ні про що піклуватися самостійно, при цьому ціни на послуги у нас нижче ринкових.

читать дальше

Контакти

Адрес
65003, м.Одеса, вул. Черноморського Козацтва, 103
Телефони
Email
Соціальні мережі