Заробіток на автомобілях з США

 

Захоплюєтеся автомобілями і хочете на цьому заробляти?

Тоді автомобільний бізнес, а саме продаж автомобілів з США для Вас!

Однозначно Ви поставите питання: як почати, як купувати на аукціонах, як доставити, пройти сертифікацію і розмитнити автомобіль Україні. Ми пропонуємо Вам пройти цей шлях не зробивши помилок, і відразу отримувати прибуток. Разом з нами Ви мінімізуєте всі ризики, станете експертом в цій ніші і почнете заробляти.

Автомобілі з Америки набирають популярність динамічними темпами адже вони не тільки дешевше місцевого ринку, а й різноманітніше в виборі моделей американської збірки. Транспортно-експедиторська компанія "Стар Транс Логістик" це команда професіоналів, які знають всі нюанси і особливості покупки, доставки та митного оформлення автомобіля з США.

Як наш партнер, Ви отримуєте:

  1. Можливість покупки на таких аукціонних майданчиках США як: IAAI, Copart, Manheim і інші. Ми підкажемо як знайти ідеальний лот з урахуванням побажань Вашого клієнта.
  2. Занижені аукціонні збори. З нами Ви не переплачуєте аукціону Ваш потенційний прибуток, а залишаєте його собі.
  3. Оптові ціни за транспортування автомобіля з майданчика аукціону до порту і морськими лініями з США в Одеський порт. Наша компанія багато років співпрацює з великими перевізниками, тому ми отримуємо мінімальні ставки за фрахт.
  4. Вигідні дилерські тарифи на послуги з експедирування в порту, сертифікації та брокерські послуги з розмитнення авто.
  5. Повний супровід. Ми консультуємо Вас з усіх питань що стосуються пригону авто з США. З нами Ви станете професійним дилером авто з США в найкоротші терміни.
  6. Доступ до баз Carfax і AutoСheck для перевірки авто по VIN коду. Перевірка автомобіля-це обов'язковий етап пригону, щоб не привести автохлам, який не підлягає відновленню.
  7. Наш досвід і знання. Ми на ринку з 2006 року. Ми підкажемо вам практичні нюанси вибору і оцінки кінцевої вартості автомобіля. Крім цього, ми регулярно публікуємо корисну інформацію в нашому блозі.
  8. Партнерську мережу і нетворкінг. Автомобільні дилери довіряють нам.
  9. Багато інших переваг, що Вас порадують.

Формат роботи обговорюється індивідуально з кожним дилером в залежності від його потреб. Це може бути як покупка "під ключ" для Вашого клієнта починаючи з підбору авто на аукціоні і закінчуючи ремонтом на нашому СТО, а може тільки доставка і / або послуги брокера (розмитнення). Ми налагодили весь процес роботи від А до Я і готові до співпраці з Вами. Стань нашим партнером і почни генерувати прибуток.

Ставай нашим партнером!
Ставай нашим партнером!
Автомобільні аукціони США
Copart
Copart
Великий страховий автомобільний аукціон Америки
IAAI
IAAI
IAAI продає найбільшу кількість бу автомобілів в США
Manheim
Manheim
Аукціон, на якому можна придбати абсолютно цілий автомобіль

Контакти

Адрес
65003, м.Одеса, вул. Черноморського Козацтва, 103
Телефони
Email
Соціальні мережі