Компанія Стар Транс Логістик підбере для Вас автомобіль Вашої мрії з урахуванням бюджету і побажань

Автолюбителі знають: часто машину мрії в рідній країні не знайти, зате неважко купити в Америці. Головною перешкодою стає процес пригону авто з США в Україну і його легалізація. «Стар Транс Логістик» є однією з найкращих компаній у сфері експедиції. Ми візьмемо всю роботу на себе: підберемо машину, купимо її на аукціоні, доставимо, розмитнимо, оформимо документи і відремонтуємо.
Заявка для швидкого підбору автомобіля
Чому потрібно вибрати нас?
Низькі ціни
Низькі ціни
«Стар Транс Логістик» співпрацює з найбільшими аукціонами в Америці, збори для наших клієнтів досить низькі, тому вартість пригону авто з США залишається приємною.
Гарантія якості
Гарантія якості
Завдяки великому досвіду роботи ми можемо проводити операції швидко і з мінімальними ризиками. Наші фахівці постійно аналізують ринок, щоб клієнти отримували тільки якісні автомобілі.
Вигідні покупки
Вигідні покупки
Це вигідно. Співробітники «Стар Транс Логістик» полягає у щоденному стеженні за різними аукціонами, вони точно знають, де і коли вигідніше купувати машину. Вартість послуг компанії теж вас порадує.
Сотні задоволених клієнтів
Сотні задоволених клієнтів
Задоволені клієнти з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Львова, Запоріжжя. Фірма займається прижени автомобілів з США більше 15 років, в рейтингах компаній ми стоїмо на перших місцях. Відгуки говорять самі за себе - нам можна довіряти.
Штатні брокери і експедитори
Штатні брокери і експедитори
Штат, що складається зі справжніх професіоналів. Ми не наймаємо сторонніх брокерів та експедиторів, всі ці фахівці - співробітники компанії, які працюють тут не перший рік.
Контроль доставки
Контроль доставки
Наші портові експедитори простежать за тим, щоб запчастини були доставлені в цілості й схоронності, а також вивантажать їх за всіма правилами.
Етапи пригону авто з США
«Стар Транс Логістик» надає послуги по пригону авто з США «під ключ». Перший етап - спілкування з клієнтом, ми з'ясовуємо його бажання і знаходимо відповідну машину на американських аукціонах. Другий - оплачуємо лот, доставляємо запчастини в Україну. На території країни відбувається розмитнення, наші фахівці сертифікують авто і ставлять його на облік. Замовнику потрібно лише внести гроші, трохи почекати, а потім насолоджуватися новою машиною .
Крок 1
Підбір автомобіля
Крок 1
Консультація
Консультація
Підписання договору
Підписання договору
Підбір автомобіля
Підбір автомобіля
Крок 2
Оплата авто і логістики
Крок 2
Аукціон
Аукціон
Оплата лота
Оплата лота
Замовлення запчастин
Замовлення запчастин
Крок 3
Доставка і постановка на облік
Крок 3
Доставка і "розмитнення"
Доставка і "розмитнення"
Відновлення авто
Відновлення авто
Постановка на облік
Постановка на облік
Крок 4
Ви насолоджуєтеся результатом
Крок 4
Часто задавані питання
Ми працюємо прозоро, замовники повідомлені про етапи пригону машини з США і їх ціною. У розрахунок входить вартість самого автомобіля разом зі збором аукціону, доставка, витрати на «розмитнення», оформлення документів, ремонт, роботу фахівців компанії. Орієнтовна вартість послуг розраховується на сайті за допомогою калькулятора пригону авто з США.
Ми працюємо з повним документальним супроводом. «Стар Транс Логістик» прописує всі кроки експедиції і свої зобов'язання на кожному з них.
Ви можете залишити заявку на сайті і дочекатися дзвінка менеджера. Другий варіант - зателефонувати самостійно, номер телефону знаходиться на сайті в розділі «Контакти».
Для початку необхідно сплатити депозит для участі в торгах. Після перемоги на торгах, Ви оплачуєте сам автомобіль безпосередньо банківським переказом аукціону в розмірі виграної ставки. Доставку, послуги брокера, сертифікацію оплачуєте в момент передачі автомобіля вже в Україні.
Для участі в торгах необхідно сплатити депозит в розмірі 15% від суми до якої ви плануєте торгуватися за лот.
Депозит не повертається у разі відмови від покупки за виграний автомобіль і йде на погашення витрат аукціону.
Замовте підбір авто під пільгову розмитнення
Замовте підбір авто під пільгову розмитнення
Автомобільні аукціони
Copart
Copart
Великий страховий автомобільний аукціон Америки
IAAI
IAAI
IAAI продає найбільшу кількість бу автомобілів в США
Manheim
Manheim
Аукціон, на якому можна придбати абсолютно цілий автомобіль
Наші соціальні мережі
Наші спільноти з безкоштовними прорахунками авто
Хочете знати вартість послуг? Подивіться готові приклади розрахунку в соціальних мережах нашої брокерської компанії! І не забудьте підписатися, щоб першими дізнаватися актуальні новини!

Машина американської збірки: переваги і нюанси отримання

Пригін автомобілів з США - складна процедура. Адже потрібно регулярно відслідковувати безліч пропозицій на ринку, щоб знайти найбільш вигідне, а при виборі відповідного варіанту скласти маршрут перевезення, врахувати витрати на транспортування і потурбуватися про пошук посередників, готових доставити вантаж за місцем призначення.

Однак труднощів легко уникнути, якщо скористатися послугою «приженуть авто з США «під ключ»і замовити авто у професіоналів! вигоди придбання Пригін авто з Америки - відмінний варіант придбати якісне транспортний засіб за бюджетною ціною. Вартість в Україні буде набагато менше, ніж при покупці машини на європейських ринках, навіть якщо в ціну «під ключ» включити передбачені при перевезенні збори і мита. Однак на ринках країни представлений досить невеликий асортимент моделей. Купити ексклюзивне ТЗ з високою якістю збірки вийде, тільки якщо замовити пригін авто з США.

Ще одна перевага - відсутність ризиків. Фірма забезпечить повне збереження ТЗ під час транспортування. Логістична сторона пригону авто з США відпрацьована до дрібниць, тому замовлена ​​модель надійде до власника в найкоротші терміни.

Хвилюватися за збереження в разі пригону «під ключ» авто з Америки також не варто - фахівці простежать, щоб вантаж був надійно упакований і перевозився найбільш підходящим для перевезення транспортом. Експедитори також стежать за процесом навантаження і вивантаження, що мінімізує ймовірність нанесення ушкоджень. Такого супроводу при покупці на українських і європейських ринках не знайти!

Пригін автомобіля з США: оформлення документів

При перевезенні з-за кордону важливо правильно скласти всю супровідну документацію. Інакше можна не тільки не дочекатися обраної машини в заплановані терміни, а й просто отримати відмову митниці на переправлення. І це далеко не всі проблеми, які чекають автолюбителів.

При самостійному прижени авто з США власникам також доведеться зіткнутися з труднощами легалізації. Відповідно до закону необхідно оформити спеціальний сертифікат відповідності, і звернутися в спеціальний держорган для постановки на облік.

Наші експерти допоможуть уникнути цих труднощів, взявши складання всієї документації на себе. Причому ми пропонуємо не тільки оформити необхідні для отримання вантажу з-за кордону паперу, але і повністю беремо на себе проведення процедури сертифікації та легалізації.

Замовник отримає вже готовий пакет паперів і зможе відразу користуватися набутим засобом пересування на законних підставах. Тепер зробити покупку ТЗ за кордоном просто! Потрібно тільки зв'язатися з менеджером, укласти договір і вибрати модель - все інше ми з великим задоволенням зробимо за вас.

читать дальше

Контакти

Адрес
65003, м.Одеса, вул. Черноморського Козацтва, 103
Телефони
Email
Соціальні мережі