Компанія Стар Транс Логістик підбере для Вас автомобіль Вашої мрії з урахуванням бюджету і побажань

Автолюбителі знають: часто машину мрії в рідній країні не знайти, зате неважко купити в Америці. Головною перешкодою стає процес пригону авто з США в Україну і його легалізація. «Стар Транс Логістик» є однією з найкращих компаній у сфері експедиції. Ми візьмемо всю роботу на себе: підберемо машину, купимо її на аукціоні, доставимо, розмитнимо, оформимо документи і відремонтуємо.
Заявка для швидкого підбору автомобіля
Чому потрібно вибрати нас?
Низькі ціни
Низькі ціни
«Стар Транс Логістик» співпрацює з найбільшими аукціонами в Америці, збори для наших клієнтів досить низькі, тому вартість пригону авто з США залишається приємною.
Гарантія якості
Гарантія якості
Завдяки великому досвіду роботи ми можемо проводити операції швидко і з мінімальними ризиками. Наші фахівці постійно аналізують ринок, щоб клієнти отримували тільки якісні автомобілі.
Вигідні покупки
Вигідні покупки
Це вигідно. Співробітники «Стар Транс Логістик» полягає у щоденному стеженні за різними аукціонами, вони точно знають, де і коли вигідніше купувати машину. Вартість послуг компанії теж вас порадує.
Сотні задоволених клієнтів
Сотні задоволених клієнтів
Задоволені клієнти з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Львова, Запоріжжя. Фірма займається прижени автомобілів з США більше 15 років, в рейтингах компаній ми стоїмо на перших місцях. Відгуки говорять самі за себе - нам можна довіряти.
Штатні брокери і експедитори
Штатні брокери і експедитори
Штат, що складається зі справжніх професіоналів. Ми не наймаємо сторонніх брокерів та експедиторів, всі ці фахівці - співробітники компанії, які працюють тут не перший рік.
Контроль доставки
Контроль доставки
Наші портові експедитори простежать за тим, щоб запчастини були доставлені в цілості й схоронності, а також вивантажать їх за всіма правилами.
Етапи пригону авто з США
«Стар Транс Логістик» надає послуги по пригону авто з США «під ключ». Перший етап - спілкування з клієнтом, ми з'ясовуємо його бажання і знаходимо відповідну машину на американських аукціонах. Другий - оплачуємо лот, доставляємо запчастини в Україну. На території країни відбувається розмитнення, наші фахівці сертифікують авто і ставлять його на облік. Замовнику потрібно лише внести гроші, трохи почекати, а потім насолоджуватися новою машиною .
Крок 1
Підбір автомобіля
Крок 1
Консультація
Консультація
Підписання договору
Підписання договору
Підбір автомобіля
Підбір автомобіля
Крок 2
Оплата авто і логістики
Крок 2
Аукціон
Аукціон
Оплата лота
Оплата лота
Замовлення запчастин
Замовлення запчастин
Крок 3
Доставка і постановка на облік
Крок 3
Доставка і "розмитнення"
Доставка і "розмитнення"
Відновлення авто
Відновлення авто
Постановка на облік
Постановка на облік
Крок 4
Ви насолоджуєтеся результатом
Крок 4
Часто задавані питання
Ми працюємо прозоро, замовники повідомлені про етапи пригону машини з США і їх ціною. У розрахунок входить вартість самого автомобіля разом зі збором аукціону, доставка, витрати на «розмитнення», оформлення документів, ремонт, роботу фахівців компанії. Орієнтовна вартість послуг розраховується на сайті за допомогою калькулятора пригону авто з США.
Ми працюємо з повним документальним супроводом. «Стар Транс Логістик» прописує всі кроки експедиції і свої зобов'язання на кожному з них.
Ви можете залишити заявку на сайті і дочекатися дзвінка менеджера. Другий варіант - зателефонувати самостійно, номер телефону знаходиться на сайті в розділі «Контакти».
Для початку необхідно сплатити депозит для участі в торгах. Після перемоги на торгах, Ви оплачуєте сам автомобіль безпосередньо банківським переказом аукціону в розмірі виграної ставки. Доставку, послуги брокера, сертифікацію оплачуєте в момент передачі автомобіля вже в Україні.
Для участі в торгах необхідно сплатити депозит в розмірі 15% від суми до якої ви плануєте торгуватися за лот.
Депозит не повертається у разі відмови від покупки за виграний автомобіль і йде на погашення витрат аукціону.
Замовте підбір авто під пільгову розмитнення
Замовте підбір авто під пільгову розмитнення

Машина американської збірки: переваги і нюанси отримання

Пригін автомобілів з США - складна процедура. Адже потрібно регулярно відслідковувати безліч пропозицій на ринку, щоб знайти найбільш вигідне, а при виборі відповідного варіанту скласти маршрут перевезення, врахувати витрати на транспортування і потурбуватися про пошук посередників, готових доставити вантаж за місцем призначення.

Однак труднощів легко уникнути, якщо скористатися послугою «приженуть авто з США «під ключ»і замовити авто у професіоналів! вигоди придбання Пригін авто з Америки - відмінний варіант придбати якісне транспортний засіб за бюджетною ціною. Вартість в Україні буде набагато менше, ніж при покупці машини на європейських ринках, навіть якщо в ціну «під ключ» включити передбачені при перевезенні збори і мита. Однак на ринках країни представлений досить невеликий асортимент моделей. Купити ексклюзивне ТЗ з високою якістю збірки вийде, тільки якщо замовити пригін авто з США.

Ще одна перевага - відсутність ризиків. Фірма забезпечить повне збереження ТЗ під час транспортування. Логістична сторона пригону авто з США відпрацьована до дрібниць, тому замовлена ​​модель надійде до власника в найкоротші терміни.

Хвилюватися за збереження в разі пригону «під ключ» авто з Америки також не варто - фахівці простежать, щоб вантаж був надійно упакований і перевозився найбільш підходящим для перевезення транспортом. Експедитори також стежать за процесом навантаження і вивантаження, що мінімізує ймовірність нанесення ушкоджень. Такого супроводу при покупці на українських і європейських ринках не знайти!

Пригін автомобіля з США: оформлення документів

При перевезенні з-за кордону важливо правильно скласти всю супровідну документацію. Інакше можна не тільки не дочекатися обраної машини в заплановані терміни, а й просто отримати відмову митниці на переправлення. І це далеко не всі проблеми, які чекають автолюбителів.

При самостійному прижени авто з США власникам також доведеться зіткнутися з труднощами легалізації. Відповідно до закону необхідно оформити спеціальний сертифікат відповідності, і звернутися в спеціальний держорган для постановки на облік.

Наші експерти допоможуть уникнути цих труднощів, взявши складання всієї документації на себе. Причому ми пропонуємо не тільки оформити необхідні для отримання вантажу з-за кордону паперу, але і повністю беремо на себе проведення процедури сертифікації та легалізації.

Замовник отримає вже готовий пакет паперів і зможе відразу користуватися набутим засобом пересування на законних підставах. Тепер зробити покупку ТЗ за кордоном просто! Потрібно тільки зв'язатися з менеджером, укласти договір і вибрати модель - все інше ми з великим задоволенням зробимо за вас.

читать дальше

Контакти

Адрес
65003, м.Одеса, вул. Черноморського Козацтва, 103
Телефони
Email
Соціальні мережі